Skatīties video

SMARŽVIELAS
un
ĒTERISKĀS EĻĻAS

Mūsu Sirds Katrā Produktā

Mūsu mērķis ir nodrošināt vislabāko kvalitāti mūsu klientiem ar radošu pieeju parfimērijai, rūpīgu zinātniski-pētniecisku darbu, stingri ievērojot kvalitātes kontroles metodikas un pievēršot īpašu uzmanību mārketinga pieredzei smaržvielu nozarē.

Pārsteidziet Jūsu klientu ar ožas baudījumu. Esat laipni aicināts Lori Fragrances pasaulē!

Lori Logo Flower

Smaržvielas

Mēs izstrādājam un ražojam smaržvielas higiēnas līdzekļiem, sadzīves ķīmijai un auto kopšanai jau no 1980.gada.

Mūsu izstrādāto smaržvielu skaits sasniedz vairāk par 9000 smaržvielu dažādiem produktiem un nolūkiem.

Smaržvielas vairāk kā 90 dažādiem produkcijas veidiem, tai skaitā smaržvielas, kas atbilst vides prasībām ar ekstremālo pH līmeni, šķīdību ūdenī, smaržas substantīvumu un alergēnu trūkumu.

Smaržvielas personīgajai higiēnai

matu kopšanas līdzekļi

vannas un dušas līdzekļi

ādas kopšanas līdzekļi

kosmētikas produkti

parfimērijas produkti

zobu pastas aromatizātori

Smaržvielas sadzīves ķīmijai

veļas mazgāšanas līdzekļi

trauku mazgāšanas līdzekļi

virsmas mazgāšanas līdzekļi

atsvaidzinātāji virtuvei

vannas istabas un tualetei

Cl, H2O2, NH3, pH1-3, pH10-14

Smaržvielas auto kopšanai

stiklu mazgāšanas līdzekļi

automašīnu mazgāšanas līdzekļi

salona kopšanas līdzekļi

salona atsvaidzinātāji

Lori Logo Flower

Ēteriskās eļļas

Vairāk par 20 gadiem mēs izmantojam ēteriskās eļļas ražošanā, rūpīgi atlasot piegādātājus, lai nodrošinātu vislabāko kvalitāti.

Reaģējot uz palielinātu interesi ēteriskām eļļām un to maisījumiem, sākot ar 2016.gadu tās tika iekļautas mūsu piedāvāto produktu klāstā.

Ēteriskās eļļas un ēterisko eļļu blendi

Dažas ēteriskās eļļas no mūsu klāsta: greipfrūtu, bergamoteļļas, apelsīnu, citronu, piparmētras, lavandas, Ilang-ilang, tējas koka eļļa un daudzas citas pēc pieprasījuma.

Blendi - mēs veidojam ēterisko eļļu maisījumus, apvienojot to vērtīgās īpašības ar burvīgo smaržu.

Lori Logo Flower

Kvalitātes kontrole

Izejvielu un ražotā produkta kvalitātes kontroli veic saskaņā ar Eiropas metodoloģiju.

Mūsu speciālisti apgūst EU Safety Assessment of Cosmetics kursu, kas nodrošina mūsu smaržvielu atbilstību mūsdienu prasībām kosmētikas nozarē. Mēs esam sertificēti saskaņā ar standartu EN ISO 9001:2015.

Kvalitātes kontrole un dokumentācija

Saskaņā ar nozares standartiem un labticīgas prakses kodeksu, visām smaržvielām izveido drošības pases, alergēnu sarakstu, kvalitātes sertifikātus, IFRA sertifikātus un citu kvalitātes kontroles dokumentāciju.

Lori Logo Flower

R & D

Inovāciju nodaļa

Nodrošina atbalstu ekskluzīvu produktu izstrādei ar inovatīvām funkcionālām raksturīpašībām. Inovāciju nodaļa veic zinātniski-pētniecisko darbu ar inovatīvām kompozīcijām, kas sastāv no sintētiskām un dabīgām smaržvielām, ar nolūku atklāt to efektivitāti dažādās funkcionālās formās.

Aplikācijas nodaļa

Veic izstrādāto smaržvielu testēšanu produktu bāzēs, novērtējot to stabilitāti, intensitāti, substantīvumu un citus organoleptiskus, fizikālus un ķīmiskus rādītājus.

Stabilitātes un savietojamības pārbaudes

Mēs uzskatām, ka mūsu darbs ir paveikts pienācīgā veidā tikai tad, ja tā rezultātā mūsu klienti iegūst komerciāli izdevīgu produktu. Šim nolūkam visas mūsu izstrādātās smaržvielas tiek pārbaudītas – to savietojamība un stabilitāte dažādu produktu modeļos, un tikai pēc tam mēs tās iekļaujam tās mūsu klāstā.

Nozīmīgu lomu ieņem individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Gadījumā, ja mums ir pieejama Jūsu nearomatizēta produkta bāze, mēs veicam atbilstošas pārbaudes tieši uz šī produkta pamata, un kopā ar Jums novērtējam gatavās-aromatizētās produkcijas paraugus, kas sniedz Jums iespēju izdarīt vispiemērotāko izvēli.

Kontakti

PĀRSTĀVNIECĪBAS

Baltkrievija - Telko Belarus
Bulgārija - Sidorenko Ingredients
Somija - Telko Oy
Россия - Telko Russia
Skandināvija - Telko Sweden
Ukraina - Telko Ukraine

NOLIKTAVAS

Baltkrievija - Minska
Bulgārija - Burgasa
Somija - Helsinki
Latvija - Rīga
Polija - Ļublina
Krievija - Maskava, Pēterburga, Toljati, Dzeržinska, Jekaterinburga, Rostova pie Donas
Skandināvija - Gēteborga, Zviedrija
Ukraina - Kijeva

We thank the Investment and Development Agency of Latvia for the support of our attendance of IFEAT 2016 Dubai Conference 25-29/09/2017 as part of NAP program.

ERAF

SIA ražošanas komerciālā firma 'Lori' 04/07/2016 ir noslēgusi līgumu Nr. SKV-L-2016-511 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkrētspējas veicināšana" ietvaros, ko lidzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

ERAF

We thank the Investment and Development Agency of Latvia for the support of our participation in In-Cosmetics 2016 exhibition as part of NAP program.

ERAF

We thank the Investment and Development Agency of Latvia for the support of our attendance of IFEAT International Conference in Sri Lanka as part of NAP program.

ERAF

We thank the Investment and Development Agency of Latvia for the support of our visit programme to Bulgaria 24-26/02/2015 as part of NAP program.

ERAF

We thank the Investment and Development Agency of Latvia for the support of our participation in Cosmoprof Bologna exhibition 20-23/03/2015 as part of NAP program.

ERAF